Christina Santiago

Jméno a příjmení: Christina Santiago

Kasta: /

Provincie: /

Status: Španělská princezna

Věk: 22 let

Váha: 56 kg

Výška: 158 cm

Jméno FC: Aimee Carrero

Charakteristika:

Otvorená, priateľská a hlučná sú prvé prívlastky, ktoré vás napadnú, keď Christinu lepšie spoznáte. Je jednou z troch princezien Španielska, najstaršia z nich, no zároveň má dvoch starších bratov.

Chris je krásna mladá dáma, ktorej nechýbajú spôsoby. Je veľmi drobná, no jej to len pridáva na šarme. Po mame má jemnú karamelovú pokožku a po otcovi zasa veľmi tmavé hnedé oči.

Najviac so všetkého miluje svoju rodinu, jedlo a cestovanie. Keby si mala vybrať, s týmito troma vecami by dokázala prežiť celý život.

Vždy bola tou najobľúbenejšou dcérou v rodine Santiago, všetky bulváre a tlač ju zbožňovali kvôli tomu, aká bola ku všetkým milá. Navštevovala detské domovy a domovy dôchodcov kde s deťmi či staršími trávila čas. A nikdy to nerobila, lebo musela, robila to, lebo ju to bavilo. To, že je skromná však nikdy neznamenalo, že by jej chýbalo sebavedomie, to určite nie. Veľmi dobre si uvedomuje kto je a nenechá sa kedykoľvek len tak urážať.

Christina, hoci jej nie vždy bolo dovolené variť, bola skvelá kuchárka. Učila sa u najlepšieho šéfkuchára z Európy a odvtedy ju neuveriteľne začalo baviť trávenie času v kuchyni. Varenie je aj jeden z dôvodov, prečo tak rada cestuje - miluje spoznávať tamojšie jedlá a kultúru, no tiež prírodu

. Vďaka tejto jej záľube sa na cestách naučila mnoho vecí, medzi ne patrí niekoľko jazykov: jej materinský - španielčina, portugalčina, angličtina, taliančina a nemčina. Snaží sa podchytiť aj nejakú tú čínštinu, ale na to je príliš netrpezlivá. Tiež sa naučila hrať na gitaru, kvôli svojmu milovanému flamencu a tiež na priečnu flautu.

Občas sa možno môže správať trochu... detinsky, kvôli tomu, koľko času so svojimi dvoma sestrami trávi. A definitívne je veľmi tvrdohlavá. To sa ukazuje najmä vo vzťahu s jej snúbencom, Jamesom, budúcim kráľom Veľkej Británie. Ich vzťah bol naplánovaný ešte skôr, než si ona začala viac všímať opačné pohlavie, a preto si rázne stojí za tým, že sa s princom nedostatočne poznajú na to, aby boli zasnúbený. Napriek tomu ho má ale rada, len by si veľmi priala ho lepšie spoznať.

Minulost:

Christina sa narodila do veľmi veľkej rodiny. Má dvoch starších bratov (Gabriel - 28 a Axel - 24) a dve mladšie sestry (Alma - 13 a Gloria -8).

Jej rodičia vždy túžili po veľkej rodine a nakoľko bola kráľovnino vytúžené dievčatko, kým sa nenarodila Alma, dostávala všetko, po čom túžila. Keď však ale obe sestry prišli na svet, začala dospievať a uskromňovať sa. Postupne menila svoj pohľad na svet a aj samú seba. Bola vo svojej krajne veľmi populárna a jej postavenie mala rada, no prešla si aj fázou, kedy naozaj nechcela byť princeznou, a to, keď jej rodičia oznámili, že ju čaká dopredu dohodnuté manželstvo. Už predtým mala Christina mnoho nápadníkov a rada si užívala voľnosť, neviazala sa. No keď sa dozvedela túto správu, znova musela prehodnotiť svoje priority a názory. A po nejakom čase začala celú situáciu vnímať úplne inak a dúfať, že si k sebe s Jamesom nájdu cestu.