Kto? Kde? Ako?

Zdravíme vás milý hráči!

V prvom rade vám chceme poďakovať, za váš záujem o našu RPG hru. Ani pri najmenšom sme nečakali, že sa vás toľko nazbiera za tak krátku dobu. A tak sme sa rozhodli vás tak nejako dopredu informovať prečo sme tu, ako sme vznikli a čo vás v priebehu hry čaká.

Všetko to začalo na tejto stránke:

http://www.rpg-selekce.cz

Táto stránka tu bola prvá a my sa nechceme hrať, že sme vytvorili niečo prudko originálne a niečo, čo tu ešte nebolo. Bolo a chápeme, že viesť jednu RPG sa nedá stále a občas trochu zmeniť smer je úplne prirodzené aj prospešné. Nechceme, aby ste si mysleli, že sme jednoducho vyrabovali niečiu stránku alebo niečo podobné.  Určité pravidlá a veci sú pri každej RPG , ako sme sa naučili, rovnaké a podobnostiam sa nedá vyhnúť. Ani faktu, že Selekcia ma priebeh ktorý dodržiavame podľa kníh a či sa to niekomu páči alebo nie, ak sa chceme udržať príbehu, musí sa to držať knihy, rpg a zároveň aj možností, ktoré nám náš web ponúka. Pýtate sa prečo to tu píšeme? Odpoveď je jednoduchá- do uší sa nám dostali reči o tom, že jednoducho kopírujeme niečo, čo tu už bolo. Pretože sú tu aj iné stránky, ktoré sa venujú selekcií no náš zámer bol to pre vás urobiť zaujímavé a veľmi ľahko priehľadné. Aby bol zážitok z hry čo najlepší.

Nikdy nám o okopírovanie nešlo a snažíme sa vytvoriť príbeh- nový príbeh a pritom stále ostať vo svete, ktorý Kiera vytvorila. A ak budeme trochu narcismi, tak si myslíme, že sa nám to aj podarilo. Fotogalériu, či časopis by sme mohli pokojne vynechať, na čo to aj je, všakže? Ale o čom bola Selekcia? Krásne šaty, novinári a boj o princa s korunou. A ako to inak preniesť do hry ak nie takto?

Takže, ak chcete aj naďalej hovoriť, že sme niečo odkopírovali, predpokladáme, že vás nezastavíme. Môžeme vám len povedať, že sme sa inšpirovali niečím, čo nám robilo radosť. A o tom je RPG nie? Užiť si hru s niekým iným, nájsť si nové priateľstvá- nezáleží na tom, kde to je a na koho stránke. Či sa podobajú, alebo už nie...Nejde nám súperenie s inými stránkami ale o pôžitok z hry.

Trošku sa odkloníme a prejdeme k tomu, čo vás v hre čaká. Chceme sa držať pravidiel a sveta Selekcie tak, ako to pôjde. Nejde nám o tom vytvoriť nejaký dokonalý umelý svet, kde je všetko ružové, zo sladkostí a každá bude mať svojho princa.

Ako sa hovorí: ,,Selekcia je ako spojenie Hier o život a The Bachelor len s menším množstvom krvi." A toho sa chceme držať. Nebude to len o romantike, ale aj politike a temnej stránke monarchie. Čakajú vás úlohy, povinnosti a za porušenie pravidiel aj tresty. Každý týždeň bude pravdepodobne minimálne jedno dievča vyradené, čakajú vás časté večerné noviny, večere, plesy a ako Elitu aj úlohy na plnenie. Útoky rebelov, smrť no aj veselé veci, ako plesy, rôzne oslavy a určite vás princ pozve aj na rande. Máme toho pre vás mnoho, no dúfame, že budete aktívnou súčasťou hry a pomôžete nám tvoriť hru a jej príbeh. Ak budete mať nejaký nápad ako zmeniť chod hry iným smerom, návrh na nejakú akciu či úlohu, vždy tu pre vás na maily a na stránke budeme a skúsime vám čo najskôr odpísať a váš nápad s vami prebrať. Pretože hra nie je len o nás ako adminoch, ani len o vás ako o hráčoch, ale o nás ako celku, ktorý sa stretol za účelom dobrej hry.

Dúfame, že budete mať s nami trpezlivosť, kým nejako vyladíme naše mierne pochabé photoshop skills, občas chyby v texte ale aj s našimi povahami, postavami a všetkým čo pre vás máme.

S láskou

Admin Team.