Pro hráče

Ako mnohí už aj viete, táto sekcia je vašou Alfou a omegou hry. Tu sa dozviete všetko čo potrebujete viedieť o nasledujúcich podujatiach v paláci, v meste ale aj ako nonrpg akcie. 


Registrácie na účastníčky selekcie sú zastavené!

Prijímame hlavne registrácie na služobníctvo či rebelov. 


Upozornění:

Nezapomeňte též sledovat sekci NonRPG akce a vyjádřit svůj názor ohledně slovníku pojmů, či se třeba ozvat při zájmu o zahrání stylistky. Také doporučuji přidat se k nám na discord a seznámit se s hráči. <3


Princ Matteo vydal vyhlásenie a vyradené lady zo Selekcie sú lady Wendy Jessie Lowndes, lady Leven Huff, lady Lorelei Owens a lady Alethea B. Lawley. Lady sa stále môžu zúčastňovať akcii v paláci ako sú plesy a večierky. A samozrejme sa môžu presunúť do domu pre vyradené. 


Akce:

16.12. (sobota) Výlet na vianočné trhy, 18:30, Trhovisko. Pôjde sa autami a každá s účastníčok bude mať pri sebe strážcu. Výlet je na vlastné riziko. Je to nebezpečné a je potrebné si to uvedomiť. Ale aj tak si pôjdeme užiť príjemnú vianočnú náladu. 

3.12. - 6.1. Vianočné trhy, Trhovisko. Od nedele môžete v meste navštíviť vianočné trhy, kde v stánkoch nájdete lahodný punč, varené víno a mnoho iného. Celý mesiac sa bude mestom niesť vianočná atmosféra doplnená živou hudbou a stále rozžiareným vianočným stromčekom.


Rande s princom si dohodnite cez facebook, poprípade cez súkromnú správu na discorde.


Před každou akcí, na kterou se zasílala galerie, naleznete fotky zde: