Dom vyradených

Obývačka je najväčšia miestnosť v dome kde nájdete všetko potrebné pre vašu zábavu. Televízia, police s knihami, či obrovský výber filmov a serialov, ktoré spolu s domácim kinom bude radosť pozerať.  Nachádza sa tu veľa pohodlných gaučov, kresiel či lenošiek s hromadou vankúšou. Nakoľko bol dom zariadení podľa paláca, ma vzhľad podobný dámskému salonu. 

Každý deň chodí do domu kuchár, ktorý dievčatám pripravý čerstve, zdravé a hlavne lahodné jedlo. V kuchyni najdete aj rôzne dobroty ale aj suroviny, ak chcete niečo uvariť sama. Je vám k dispozícií  úplne všetko. Pokiaľ budete potrebovať nejaké suroviny je lepšie ak by ste si ich dali od zamestnancov kúpiť, alebo v ich doprovode šli do mesta. 

Udržiavaný bazén, je prijémne osveženie v horucích dňoch, ktoré sú pre Angeles tak typické. Má regulovanú teplotu vody, výrivku dokoca aj umelo vytvorený malý vodopád. Počas noci je osvetlený takže si môžete s dievčatami užiť aj nočné plávanie. A určite vás poteší aj vírivka, ktorá je súčasťou bazéna. 

Pokoje
Pokoje

Najväčšiu časť domu tvoria práve spálne. Sú zaradené úplne rovnako ako aj hosťovské izby v paláci a teda aj ako izby účastnic. Disponujú vlastnou kúpeľňou a šatníkom. Pohodlná postel a všetko potrebné sa nachádza v izbe a účastničky si môžu aj izby v dome vyradených prispôsobiť podľa seba. Izby sa nachádzajú na druhom poschodí. Buď v pravom alebo ľavom krídle domu.