Hamilton

Ontario Hamilton je mesto neďaleko hlavného mesta provincie Hudson, Toronta. Ide o provinciu kde si môžete vychutnať tu pravú zimu, pokojnú atmosféru ale stále si užiť mierny ruch väčšieho mesta. Nie je to Torronto, nie je to Angels...Kráľovská rodina tu chodí často tráviť čas hlavne v zimných mesiacoch, kde tu nájdete haldy snehu. Od lyžovačiek, po objavovanie prírody- nájdete tu všetko čo k oddychu môžete pokračovať.

Tieto miestnosti sú určené len na príležitostné hranie a pokiaľ tu chcete svoju postavu umiestniť, upozornite prosím dopredu A.team. 

Je zámok, ktorý dlhé roky slúžil ako múzeum. Železnice ktoré boli na hraniciach s pozemkom dávno zmysli a tak ide o nerušenú lokalitu, ktorá sluší kráľovskej rodine, prípadne zahraničným hosťom, ktorý sa rozhodnú opustiť na nejakú dobu Angeles. Rozlohovo je menší ako ten v Angels, ale zmestí sa tu dosť hostí a bežne sa tu usporia dávajú večierky.Sú pokojnejšie ako v hlavnom meste provincie, no nájdete tu značkové obchody, reštaurácie- rovnako ako aj tie cenovo dostupné. V uličkách možno nájdete nejaké zastrčené kaviarničky či kníhkupectva, na brehu jazera, oproti zámku, sa konajú počas decembra celodenné trhy.

Kedysi na okraji pozemkov paláca Durdun sa nachádzali železnice, teraz sú odstránené a tak záhrady siahajú až k brehom jazera Ontario. Záhrady sú udržiavané, nájdete tu jazerá na ktorých sa v zime môžete korčuľovať . Nájdete tu budovu kaplnky či krypty. Ide o rozsiahli no stále strážený pozemok. Určite sa tu dokážete nejako zabaviť alebo vychutnať si prírodu.

Je rozsiahla parková oblasť, ktorá sa rozprestiera taktiež v blízkosti jazera Ontario. Pod palcom ju má Národná botanická asociácia, nájdete tu záhrady na základe rôznych kultúr, stromy na mnohých miestach vytvárajú romantické aleje, môžete si užiť pikniky alebo navštíviť ,,Princeznín bod" ktorý sa považuje za veľmi romantické miesto. Bolo tu vybudované aj menšie lyžiarske stredisko s obrím verejným klziskom. V prírode nájdete aj miesto na bežkovanie.