Lorraine Schreave

Jméno a příjmení: Lorraine Schreave

Kasta: První

Provincie: Angeles

Status: Kráľovná

Věk: 39 let

Váha: 58 kg

Výška: 160 cm

Jméno FC: Bella Heathcote

Charakteristika:

Lorraine, nazývaná aj Raine je 160 cm vysoká, má priemernú postavu s bledou pokožkou. Jej oči sú modré ako hlbiny oceánu, no občas, napríklad pri plači sa ich farba mení na modrozelené. Jej blond vlasy jej padajú poniže pliec, no zvyčajne ich nosí vyčesane dohora. Je to pre ňu praktickejšie a jej výzor musí byť reprezentatívny za každých okolností. Ako ku kráľovnej k nej vzhliada príliš veľa ľudí a tak je vzhľad veľmi dôležitý.

Lorraine bola vždy kreatívna a od dieťaťa pracovala a učila sa po boku svojho otca, zlatníka. Pri tvorbe návrhov a samotných šperkov vždy unikala od reality, od sveta okolo nej a to jej vyhovovalo. Len ťažko sa toho vzdávala, no prihlásením do selekcie a získaním koruny sa jej život menil. Šperky išli na druhú koľaj, no kresleniu sa venuje doteraz. Stále ej to pre ňu únik od reality a vždy všetko vyzerá lepšie ak sa to nakreslí. Aspoň pre ňu. Pri mnohých povinnostiach si ale na to vždy nájde čas, tak aj n knihy ale hlavne na svoje milované deti. Nikdy na nich nedá dopustiť a nadovšetko ich miluje. Snaží sa im dávať lásku rovnakým dielom, neuprednostňovať ani jedno, no chlapci sú už dospelí a tak jej na starostlivosť zostala iba jej malá princezná.

Je súcitná, milá, kreatívna a kráčaním po ceste vládnutia a rozhodovania získala viac sebakontroly aj sebavedomia. Už počas selekcie sa o sebe dozvedela mnoho vecí, no rokmi po boku svojho manžela sa menilo všetko ale hlavne priority. Najdôležitejšia je pre ňu rodina a krajina, lebo krajina je ako rodina. Nikdy nestratila svoj súcit ani to, že sa vždy bojí o svojich milovaných a urobila by pre nich aj nemožné. No naučila sa brať svet, krajinu a zákony také aké sú. Chcela by pomôcť každému, no nie každý to chce, a nie každému sa pomôcť dá. Často dávala seba až na druhú koľaj, ale počas druhého tehotenstva bola dôležitá hlavne ona. Keď nastali komplikácie, musela sa podriadiť a myslieť hlavne na seba. Zvyšok nechala na Christianovi a vtedy pochopila, že niekedy je lepšie myslieť aspoň na chvíľu najprv na seba a potom na druhých. Ale pri nej je to vždy iba na chvíľu. Za milovaných by položila aj život.

Minulost:

Lorraine vyrastala v rodine štvoriek a na nič si nesťažovala. Jej rodičia ju milovali po celý čas a vždy bolo o ňu postarané. Samozrejme, vždy boli dobré aj zlé časy, no nikdy jej nič nechýbalo. No predsa sa prihlásila do selekcie a aj keď tam nešla kvôli princovi, zamilovala sa a získala tak jeho aj korunu. Vtedy si uvedomila, že život nie je taký jednoduchý ako jej ukazovali rodičia a až vtedy začala naozaj žiť. Po boku svojho milovaného muža sa všetko naučila a teraz sa správa ako dokonalá kráľovná, aj keď taká určite nie je. S príchodom detí sa jej život ešte zosvetlil a ona na nich nedá dopustiť. Myslela si, že vládnutie z nej urobí iného človeka, no až tak veľmi sa nezmenila. Stala sa

z nej silnejšia žena, no svoj súcit a lásku k druhým nestratila. Vždy je pripravená podať pomocnú ruku, no vie, že nie vždy sa do dá. Nie vždy sa dá pomôcť všetkým, no najdôležitejšia je pre ňu rodina a krajina.

Prvé roky panovania boli pre ňu náročné. Niekedy bolo ťažké sa zmieriť s vecami takými aké sú. Ale láska a podpora Christiana a rodiny jej veľmi pomohla. Vždy stála pevne nohami na zemi a nemala na očiach ružové okuliare. Aj keď hlavné slovo mal vždy Christian, vždy bola pri ňom ak niečo potreboval, pozhovárať sa, vyriešiť problém, spýtať sa na názor. Vždy mu stála po boku a vždy bude, presne ako mu to sľúbila. S príchodom prvého dieťaťa sa všetko zmenilo. Viac času trávila s ním a venovala mu všetko zo seba. o niekoľko mesiacov po narodení Juliana zistila, že pod srdcom nosí ďalší život, no tehotenstvo bolo rizikové. Aj samotný pôrod bol veľmi ťažký a ona je rada, že Matteo to prežil. Lekár im ďalšie dieťa neodporúčal, no o deväť rokov neskôr sa im narodila ich malá princezná Arleen. Počas selekcie ale prišla o svojho prvorodeného, čo ju veľmi poznačilo. Ešte teraz sa nespamätala z tej veľkej straty. Už nikdy to nebude tak ako kedysi, vždy jej bude chýbať. Teraz ale začína selekcia Mattea a ona bude stáť pri ňom, len aby mu čo najviac pomohla. Viac ako kedy sa bojí o to ako to bude pokračovať, no hlavne sa bojí o životy svojich detí. Preto sa často zdržiava pri svojej dcére v Taliansku, kde ju poslali, len aby bola v bezpečí.