NonRPG akce

Slovná hra

Základ je v získaní slov odohraním určitej situácie v danej miestnosti, ktoré určuje Admin. Na hre sa môže dohodnúť viacero postáv, alebo môže hrať každý samostatne, no môže nastať situácia, kedy sa v miestnosti stretne viacero postáv a je nutné na seba reagovať. Dôležité je, že situácia sa nemôže odohrať len v jednom poste, minimum sú dva. Hra sa musí klasicky hlásiť na discorde.  Na túto hru je obmedzený časový limit, ktorý bude vždy upresnený. Po odohraní danej situácie, ktorá je dopredu daná, musíte zaslať screeny. Môžete tak urobiť kedykoľvek počas toho časového limitu jednej z Adminiek, ktorá bude určená. Bez odoslania screenov sa nedostanete k Slovu, tým pádom je ZAKÁZANÉ vymieňať si slová medzi sebou. Bude sa to kontrolovať! Ak bude v miestnosti viac hráčov, každý z nich musí poslať screen. KAŽDÝ HRÁČ MÔŽE HRAŤ LEN S JEDNOU POSTAVOU! Je len na vás, či to bude niekto zo Selekcie, zahraničných hostí alebo zamestnancov. Hra je organizovaná samotným princom a v paláci sa o nej vie. 

Hra je tvorená hlavne pre vašu zábavu, no výherca, ktorý ako prvý odošle celú vetu v správnom znení získa malý darček priamo domov. Bude to reálna hmotná výhra, nie rande s princom alebo niečo podobné.

Ak máte nejaké otázky, obráťte sa na nás.

Nalla & Mary

 ŠIESTA (posledná)ÚLOHA: Miestnosť: Labyrint
                           Situácia: Nájdi odkaz od princa! Pozor, nezabudni trikrát odbočiť a značiť si cestu!
                           Trvanie: Od 13.12. (štvrtok) do 20.12. (štvrtok)

Nezabudni odoslať screen Mary na discord!

PRVÁ ÚLOHA: Miestnosť: Vstupná hala
Situácia: Šmykni sa po zábradlí a na podsedáku, ktorý je schovaný pod stoličkou aj na schodoch.
Trvanie: Od 8.11. (štvrtok) do 11.11. (nedeľa) 

DRUHÁ ÚLOHA: Miestnosť: Stajne
Situácia: Odsedlaj pripraveného koňa a uteč! (kôň tam bude stále)
Trvanie: Od 12.11. (pondelok) do 18.11. (nedeľa) 

TRETIA ÚLOHA: Miestnosť: Knižnica
Situácia: Preorganizuj štvrtý rad vo štvrtej polici na štvrtej svetovej strane a prečítaj si štvrtú kapitolu štvrtej knihy vo štvrtej polici a štvrtom rade.
Trvanie: Od 19.11. (pondelok) do 25.11. (nedeľa) 

ŠTVRTÁ ÚLOHA: Miestnosť: Wellness
Situácia: Masáž s horúcimi kameňmi
Trvanie: Od 26.11. (pondelok) do 2.12. (nedeľa) 

PIATA ÚLOHA: Miestnosť: Lodenice
Situácia: Zavolaj na strážnika kričaním o Pomoc, zatiaľ čo budeš v strede jazera a prinúť ho doplávať až k tebe, no nie na lodi!
Trvanie: Od 3.12. (pondelok) do 9.12. (nedeľa) 

 

Osud

Jedná se o spolupráci mezi adminy a hráči, kdy stačí zapsat jméno vaší postavy do odkazovače a my vaší postavě vymyslíme nějakou drobnost, která se jí v týdnu stane. Může to být úplná prkotina, jako nalezení čtyřlístku, zdědění peněž po zesnulé tetě, objevení tajné chodby, ztráta boty či i něco vážnějšího, jako je zlomenina či pád z koně. Je jen a jen na vás, jak tuto událost do děje zařadíte a kdy. Osud je naprosto dobrovolná akce, chápeme, že někteří z vás nejsou rádi, když je jejich postava jakkoliv ovlivňována. Na druhou stranu se tu určitě najdou i tací, kteří si děj rádi oživí a možná i lehce zariskují s vrtochami osudu.


Kdo rád hudbu?

Pokud máte rádi hudbu, můžete se přihlásit na plug, kde můžete s hráči pouštět muziku a povídat si o ní či o čemkoliv jiném. 

The Sypmhony of Us playlist maker

Vieme, že sa nie vždy zo všetkým trafíme do vášho gusta. Taktiež vieme, že možno máte nejaké skryté pecky. Preto nám môžete zaslať nejaké pesničky aj vy! Kapela sa drží v žánry pop- rock a preto by sme ocenili práve táke návrhy. Malo by ísť o anglické alebo španielské pesničky.  Vaša postava môže byť pokojne aj ,,autorom" danej peničky. Len nám dájte prosím vo formulári viedieť, že si to tak želáte. 

Tento formúlár môžete použiť, ak by sa vaša postava chcela jednorazovo/ krátokodobo pridať ku kapele. Pokiaľ by sme mali zaujem ale neboli si istý, tak prosím kontaktujete adminku Mary na Discorde.