Pre hráčov 

"Jedna na všetky, všetky na jednú!"

Sekcia pre hráčov, je miesto, kde su oficialne uverejnené dátumy a časy spoločných hier, žiadosti o schôdzku, odkaz na galériu či časopis. Pravidelným sledovaním, sa tak udržíte v akuálnom diani hry.


Týždenný rozpis akcií  je aktualizovaný každú nedeľu, prípadne pondelok, pripadne vás informujeme cez FB alebo Dis

Letný festival trvá do 10.8. (piatok) Celé dva týždne sa v hlavnom meste koná letný festival, ktorý sa tiahne cez celé mesto. Ulice mesta sú plné turistov a návštevníkov, ale aj známych hviezd, ktorí prišli podporiť tento festival svojimi vystúpeniami. Tržnice sú plné stánkov a pripravený je aj zábavný park na Móle Santa Monica. Každý večer je v podnikoch od 20:00 - 21:00 Happy hour. 
PO:

UT:

STR:

ŠT: 

PIA: 10.8. Ukončenie festivalu: 18:00 Ukončenie začne sprievodom ulicami mesta, ktorého sa zúčastní aj kráľovská rodina. Po sprievode sa v parku predstaví najznámejšia skupina Illey The Symphony of us!

SO:  

NE: 


Rande s princom si dohodnite cez facebook, poprípade cez súkromnú správu na discorde. Na každého pride rada, postupuje sa postupne. Poradie nie je ničim určené a je čiste náhodnéModa selekcie a Illeá Today


Pri každej akcií je uvedené, či je potrebné zasielať galériu. Fotky nájdete na odkaze nižšie. Bližšie pravidlá zasielania galérie nájdete práve na stránkach. Pokiaľ nie je galéria aktualizovaná pred akciou, budeme sa ju snažiť aktualizovať v priebehu akcie alebo tesne po nej. Záleži aj na tom, kedy galériu zašlete na náš mail či v prípade nutnosti na diskord

Taktiež sa pokračuje aj v písaní časopisu Illeá Today, ktorý najdete tiež na odkaze nižšie. Jeho pridávanie nie je presne stanovené či pravidelné. V prípade núdze môžeme hľadať medzi hráčmi pomoc a vtedy budete informovaný na DiskordeNástenka a učebnica Etikety

Ak chcete pridať nejaký príbeh o tom, čo vaša postava zažila, alebo krátky odkaz pre inú postavu, môžete tak urobiť tu. Minimálny rozsah je jedna veta, maximálny rozsah nie je určený. Pre viac informácií sa pokojne pýtajte na discorde.

Učebnica Etiky je určená hlavne pre účasničky/kov selekcie, ale ak si nie ste istý, čoby si vaša postava mala obliecť aj keď nie je súčasť selekcie, môžete sa tu inšpirovať. Tiež sa môžete naučiť správne oslovenia či iné základne pravidlá etikety.

Rezervácia FC

Keďže sa blíži koniec tohto ročníka a plánujeme spustiť ďalší, ponúkame vám možnosť zarezervovať si FC pre vašu postavu. Pokiaľ by ste si to rozmysleli, prosím dajte do odkazovača vedieť, že dané FC je opäť voľné. Predtým, než napíšete FC, skontrolujte si, či už nebolo v minulosti zabrané na odkaze nižšie.