Pre hráčov 

"Jedna na všetky, všetky na jednú!"

Sekcia pre hráčov, je miesto, kde su oficialne uverejnené dátumy a časy spoločných hier, žiadosti o schôdzku, odkaz na galériu či časopis. Pravidelným sledovaním, sa tak udržíte v akuálnom diani hry.


Registrácie na účastníčky sú ukončené!

35 dievčat, ktoré budú bojovať o korunu a srdce princa Nicholasa sú vybrané! 


Týždenný rozpis akcií  je aktualizovaný každú nedeľu, prípadne pondelok, pripadne vás informujeme cez FB alebo Dis

PO: 

UT: 

STR: 

ŠT: 6.12. Zdobenie Vianočného stromčeka určené pre selekciu a zahraničných hostí. Zdobenie začne o 19:00 vo Veľkej sále. Je potrebná každá jedná pomocná ruka a určite tam bude aj zábava. Nebude chýbať občerstvenie a spoločnosť princa. 

PIA:  

SO:  8.12. Predvianočný večierok spojený s rozsvietením stromčeka ktorý zdobila Selekciu a zahraniční hostia., Večierok je určený pre všetkých obyvateľov paláca a to aj pre zamestnancov, ktorý práve nie sú v práci.  Večierok sa začne o 19:00 vo Veľkej sále a stromček sa rozsvieti pri otvorení večierka o 20:00. Dresscode: Spoločenské šaty hlavná  farba je zlatá. Galériu zasielajte na email.

1.12. - 23.12. Vianočné trhy pre všetkých obyvateľov mesta sa budú konať na Trhovisku v čase vždy od obeda až do neskorých večerných hodín. Každý týždeň pribudne niečo nové a zaujímavé, čo si budete môcť pozrieť. Tento týždeň, od 9.12. do 15.12. budú na trhovisku prevažne predajcovia jedla, pitia, ale pridajú sa k ním aj predajcovia rôznych remeselných výrobkov. Spestrenie v podobe hudby nebude chýbať ani tento týždeň. 

NE: 


Rande s princom si dohodnite cez facebook, poprípade cez súkromnú správu na discorde. Na každého pride rada, postupuje sa postupne. Poradie nie je ničim určené a je čiste náhodnéModa selekcie a Illeá Today


Pri každej akcií je uvedené, či je potrebné zasielať galériu. Fotky nájdete na odkaze nižšie. Bližšie pravidlá zasielania galérie nájdete práve na stránkach. Pokiaľ nie je galéria aktualizovaná pred akciou, budeme sa ju snažiť aktualizovať v priebehu akcie alebo tesne po nej. Záleži aj na tom, kedy galériu zašlete na náš mail či v prípade nutnosti na diskord

Taktiež sa pokračuje aj v písaní časopisu Illeá Today, ktorý najdete tiež na odkaze nižšie. Jeho pridávanie nie je presne stanovené či pravidelné. V prípade núdze môžeme hľadať medzi hráčmi pomoc a vtedy budete informovaný na DiskordeNástenka a učebnica Etikety

Ak chcete pridať nejaký príbeh o tom, čo vaša postava zažila, alebo krátky odkaz pre inú postavu, môžete tak urobiť tu. Minimálny rozsah je jedna veta, maximálny rozsah nie je určený. Pre viac informácií sa pokojne pýtajte na discorde.

Učebnica Etiky je určená hlavne pre účasničky/kov selekcie, ale ak si nie ste istý, čoby si vaša postava mala obliecť aj keď nie je súčasť selekcie, môžete sa tu inšpirovať. Tiež sa môžete naučiť správne oslovenia či iné základne pravidlá etikety.