Registrace

Gratulujeme! Cez pravidlá ste sa dostali až sem! Sme radi, že ste sa rozhodli k nám pridať. Teraz prechádza jedna z tých najťažších vecí, ktorá vás v tejto hre čaká- tvorba postavy. Krok po kroku si prejdeme každy kúsok toho, čo budete v registrácií potrebovať. Pripravený? Môžeme ísť na to. 

Ak sa stále rozhodujete nad tým, akú postavu si chcete založiť, ale nie ste si istý tým, čo to obnáša, možno vám pomôže aj práve charakteristika postáv, ktorú nájdete na tlačidle nižšie.


V prvom rade odporúčame si otvoriť word alebo niečo, kde sa vám dobre píše. Je to tak oveľa priehľadnejšie a lepšie sa to tak kontroluje. 

Váš vek: Nebojte sa nijako túto informáciu nezneužijeme, skôr je to len aby sme informačne vedeli, v akom vekovom rozmädzí naši hráči sú.

Pohlavie: Rovnako ako pri veku, aj toto je len čisto informačná záležitosť.

Meno a priezvisko postavy: Do chatu se budete prihlasovať pod týmto menem či pod nejakou skratkou, či skrátenou formou. Príbeh sa odohráva v Amerike a preto si dajte pozor aké meno vašej postave dávate. Nie že vašu postavu pomenujete: Anička Mrkvičková. Určite nájdete nejaké pekné anglické meno. Keby vám to nepomohlo skúste napríklad túto stránku:   https://www.jmenaprijmeni.cz/americky-kalendar-jmen .

Kasta: Kedže je znovuzavedený kastový systém, je potrebné uviesť aj tento fakt. Kompletný zoznam kást a aké povolania dané kasty obnášajú nájdete v reáliach. Nebojte sa dať aj nižšie kasty. Je možné, že to budete mať pred reportérmi ťažšie a nebudete mať také zručnosti ako napríklad dievča z druhej kasty, ale to vám určite nezníži šance u princa. Možno práve naopak.

Provincie: Jejich soupis najdete v kolonce reálie. Je nutné sledovat přidané postavy, abyste věděli, zda už je daná provincie zabraná. Avšak může se stát, že někdo odešle registraci jen těsně před vámi dříve, než ji stihneme zveřejnit. Proto poprosíme, abyste nám zaslali provincii, kterou preferujete, a pak ještě jednu náhradní. Vyhrazujeme si právo na to, abychom privincii případně vybrali my, kdyby byly obě zabrané, avšak bylo by to samozřejmě v logické souvislosti, aneb postava, která ráda surfuje, nebude bydlet ve vnitrozemí.

Povolanie/Status: Ako som povedala, kasta úzko súvisy s povolaním. Ak dáte šestke povolanie modelka, budeme to považovať za porušenie a ignoráciu pravidiel/ reálií a tak bude registrácia odmietnutá.  Pokud si tvoříte rebela, je nyní nutné uvést, zda je jižní či severní.

Vek: Ak ide o účastničku Selekcie malo by to byť v rozmedzí 16-21 rokov, pokud o účastnika tak 18-23. Ak registrujete inú postavu nie sú tu žiadne vekové obmädzenia. 

Váha:  V prvom rade pozorne dbajte na to, aby vaša postava vyzerala na toľko, koľko ma vážiť. A ďalšia dôležitá vec je ,,anorexia." Nezmyselne malé váhy nepripadajú mužom ani v reálnom svete atraktívne. Ak si neviete dať rady s váhou, skúste si vygoogliť reálnu váhu vašho FC alebo si vypočítajte BMI (kalkulačku najdete na nete. ) 

Výška: To je samozrejme na vás, ale aj toto je napríklad fakt, ktorý si môžete nájsť na internete. 

Dôležité je vybrať si Face claim. Pýtate sa čo to je? To je fotka niekoho, kto bude vyzerať ako vaša postava- respektíve nejaká osobnosť, prepožičia vašej postave vzhľad. Ak sa neviete rozhodnúť môže vám pomôcť napríklad táto stránka:

faceclaim directory -  https://angeldustmt.tumblr.com/fcdirectory čím skôr pošlete registráciu, tým bude väčšia šanca, že budete mať taký FC, aký chcete. A nikdy neviete, či si niekto nevyberie rovnakú osobnosť ako vy. Veď viete ako sa hovorí....Kto skôr chodí.... Neposielajte nám prosím vaše fotky. Fotky sú zverejnené a navyše budeme potrebovať fotky do článkov a podobne a preto je táto možnosť neprijateľná. Taktiež si môžete vybrať fotku, na ktorej má vaša postava iné vlasy. Na začiatku selekcie prejde každá postava zmenou  výzaže ak chce a tak povedzme kratšie vlasy môžu byť len dočasná záležitosť.

Zabraná FC

Při registraci uveďte, prosím, jméno FC a jako přílohu přidejte barevnou profilovou fotku postavy + 4 fotky, z nichž bude utvořena koláž. U koláže záleží na vás, zda to budou pouze obrázky barevné, či i černobílé; zda na nich bude jen vaše FC nebo třeba obrázek fotoaparátu, jelikož vaše postava ráda fotí.

Charakteristika: Tu vám veľmi pomôže už vami vybraný FC. Opíšte ako vaša postava vyzerá. Akej farby má oči či vlasy. Akú ma postavu, čo je na nej pekné alebo aj s čím nie je spokojná. Aká je povahovo? Nevýhybajte sa ani negatívným vlastnostiam-tie z nás robia ľudí. Má rada ľudí? Nemá? Kde študovala? Ako pracuje? Ma to rada? Súhlasy s kastami? Aké má aktivity vo voľnom čase a čo všetko ovláda? To je len zlomok otázok, na ktoré môžete v charakteristike odpovedať. Upozorňujeme, že akonáhle niečo do charakteristiky dáte nie je to možné vziať späť. Ak prídete na to, že princ/princezna napríklad nenávidi kone, ale vy ste do charakteristiky napisal/a, že ich miluje a náhle začne rozprávať že to tak nie je...alebo že ovláda jazyky, ktoré nemá zmienené... No holt o niečom to značí a bude to mať nejaké dôsledky a preto poriadne zvážte, čo svojej postave doprajete. No nezabúdajte. Práve vaše rozdiely a nedostatky môžu byť triumfom vo vašom rukáve. 

Minulost: Do akej rodiny sa vaša hrdinka narodila? Ako vyrastala a má nejakých súrodencov? Mala harmonické detstvo alebo naopak? Túžila po niečom celý svoj život? Bola už zaľúbená, alebo stále čaká na toho pravého? Dávajte si však pozor na zbytočne tragickú minulosť a na to, čo napísali iný. Nie všetky môžete mať mrtvých rodičov a podobne. Netvrdíme, že niektoré postavy to tak nemôžu mať, no nechceme aby 15 dievčat malo tragickú minulosť, ktorá ju doživotne traumatizovala a tak ďalej. Minulosť nie je možné meniť, ale je možné ju doplniť. Predsa v hre vytvárame nové ,,dejiny." a ak ich chcete mať zazanemené, napríklad o tom ako a kedy vypadla, či jej záujem o princa/princeznu vzrástol či naopak, alebo či sa náhodou neobjavil nejaký ten románik zo personálom....Na zmenu nás upozornite buď na mail, alebo v kontaktoch.

Píseň: Zašlete nám odkaz na youtube na píseň, která vaši postavu nějakým způsobem vystihuje. Jestli si pro postavu vytvoříte vlastní video, je zcela na vás, i tato možnost tu je.

Registrace posílejte přes dotazník, ne na email!!! Zjednoduší nám to práci, jelikož budeme mít všechy registrace pohromadě.


Po odeslání přihlášky zveřejníme vaši postavu na stránce, pokud se tak nestane, zkontrolujte si e-mail, možná byly s registrací nějaké problémy a my vám ji zaslaly na předělání. Po ukončení registrací sledujte nástěnku PRE HRÁČOV, kde vyvěsíme ukončení registrací a následující akce.