Miestnosti

Vitajte vo svete Illéa! Kedže sa sústredime predovšetkým na to, čo sa deje v paláci, najviac miestnosti nájdete práve v jeho areály. Avšak ak patríte medzi vyradené dievčatá, či občanov nájde sa tu nejaké miesto aj pre vás.

Zakázaný je stalking (vejít do chatu a nic nenapsat, pouze sledovat hru) a teleport (postava ve více místnostech).NonRPG chat

Dohodnúť sa na hre, či len tak si pokecať...na to slúži práve NonRPG chat. Prosíme vás, aby ste sa vyhli používaniu funkcie šepkanie. Mohlo by to skočiť tak, že kvôli tomu padne celý chat. :) Využite preto na normálnu konverzáciu práve túto miestnosť, kde fungujete ako hráčky a nie postavy.  

Odkazovač je miesto, kde si môžete dohodnúť hru spolu s inými hráčmi a nekaziť tak hru neustálimi NonRPG: príspevkami o vašej ďalšej hre. Prihláste sa pod menom svojej postavy, ale príspevky nemusia byť InRPG- ide o miesto, kde sa jednoducho ako hráči môžete dohodnúť. :) 

Každy palác musí očarovať už len pohľadom. Náš palác na tom nie je inak a nájdete v ňom mnoho miestnosti, v ktorých môžete tráviť svoj voľný čas. Kto vie, a začiatku sa v ňom možno stratíte...Alebo môžete poprosiť princa, aby vám svoj domov ukázal. Koniec koncov, dočasne to bude aj váš domov. A pre jednu to bude domov už na stálo  

Každéj súťažiace bude po vyradení ponúknutá požnosť žiť v dome pre vyradebné. Táto možnosť je vám ponúknutá hneď z niekoľkých dôvodov. Po vašom návrate domov by vás a vašu rodinu mohli otravovať novináry. Možno sa stále budete chcieť zúčastňovať plesov a rôzných akcií a nebude musieť dochádzať zo vzdialených domov. A nakoniec je tu vaša ochrana. Rebelská skupina by na vás mohla chcieť zautočiť, toto miesto je chránené hromadou strážcov a ponúkne vám potrebné bezpečie- Teda do konca selekcie určite. Možnosť tu žiť môžete odmietnuť. 

Vo voľnom čase si môžete zájsť do mesta na kávu či možno niekam do galérie. Mesto vám ponúka mnoho možností a miest, kde tráviť svoj voľný čas. Nezáleži na tom, či za dňa, alebo v nočných hodinách.