Místnosti

Vitajte vo svete Illéa! Kedže sa sústredime predovšetkým na to, čo sa deje v paláci, najviac miestnosti nájdete práve v jeho areály. Avšak ak patríte medzi vyradené dievčatá, či občanov nájde sa tu nejaké miesto aj pre vás.

Ešte raz vás upozorňujeme na stalking (vstup do miesnotsti bez príspevku) a teleporting (vaša postava je vo viacerých miesnotstiach naraz.) Taktiež na povinnosť napísať, v akej miestnosti a s kým hráte.

Každy palác musí očarovať už len pohľadom. Náš palác na tom nie je inak a nájdete v ňom mnoho miestnosti, v ktorých môžete tráviť svoj voľný čas. Kto vie, na začiatku sa v ňom možno stratíte...Alebo môžete poprosiť princa, aby vám svoj domov ukázal. Koniec koncov, dočasne to bude aj váš domov. A pre jednu to bude domov už na stálo  

Každéj súťažiace bude po vyradení ponúknutá požnosť žiť v dome pre vyradebné. Táto možnosť je vám ponúknutá hneď z niekoľkých dôvodov. Po vašom návrate domov by vás a vašu rodinu mohli otravovať novináry. Možno sa stále budete chcieť zúčastňovať plesov a rôzných akcií a nebude musieť dochádzať zo vzdialených domov. A nakoniec je tu vaša ochrana. Toto miesto je chránené hromadou strážcov a ponúkne vám potrebné bezpečie- Teda do konca selekcie určite. Možnosť tu žiť môžete odmietnuť. 

Vo voľnom čase si môžete zájsť do mesta na kávu či možno niekam do galérie. Mesto vám ponúka mnoho možností a miest, kde tráviť svoj voľný čas. Nezáleži na tom, či za dňa, alebo v nočných hodinách. Rovnako ako v paláci sa tu odohrávajú rôzne akcie, na ktorých sa môžete zúčastniť.