Místnosti

Vitajte vo svete Illéa! Kedže sa sústredime predovšetkým na to, čo sa deje v paláci, najviac miestnosti nájdete práve v jeho areály. Avšak ak patríte medzi vyradené dievčatá, či občanov nájde sa tu nejaké miesto aj pre vás.

Ešte raz vás upozorňujeme na stalking (vstup do miesnotsti bez príspevku) a teleporting (vaša postava je vo viacerých miesnotstiach naraz.) Taktiež na povinnosť napísať, v akej miestnosti a s kým hráte.

Mesto

Hamilton Ontário, provincia Hundson

Každy palác musí očarovať už len pohľadom. Náš palác na tom nie je inak a nájdete v ňom mnoho miestnosti, v ktorých môžete tráviť svoj voľný čas. Kto vie, na začiatku sa v ňom možno stratíte...Alebo môžete poprosiť princa, aby vám svoj domov ukázal. Koniec koncov, dočasne to bude aj váš domov. A pre jednu to bude domov už na stálo  

Každéj súťažiace bude po vyradení ponúknutá požnosť žiť v dome pre vyradebné. Táto možnosť je vám ponúknutá hneď z niekoľkých dôvodov. Po vašom návrate domov by vás a vašu rodinu mohli otravovať novináry. Možno sa stále budete chcieť zúčastňovať plesov a rôzných akcií a nebude musieť dochádzať zo vzdialených domov. A nakoniec je tu vaša ochrana. Toto miesto je chránené hromadou strážcov a ponúkne vám potrebné bezpečie- Teda do konca selekcie určite. Možnosť tu žiť môžete odmietnuť. 

Vo voľnom čase si môžete zájsť do mesta na kávu či možno niekam do galérie. Mesto vám ponúka mnoho možností a miest, kde tráviť svoj voľný čas. Nezáleži na tom, či za dňa, alebo v nočných hodinách. Rovnako ako v paláci sa tu odohrávajú rôzne akcie, na ktorých sa môžete zúčastniť.

Ontario Hamilton je mesto neďaleko hlavného mesta provincie Hudson, Toronta. Ide o provinciu kde si môžete vychutnať tu pravú zimu, pokojnú atmosféru ale stále si užiť mierny ruch väčšieho mesta. Nie je to Torronto, nie je to Angels...Kráľovská rodina tu chodí často tráviť čas hlavne v zimných mesiacoch, kde tu najdete haldy snehu. Od lyžovačiek, po objavovanie prírody- nájdete tu všetko čo k oddychu môžete pokračovať.